• Deň učiteľov - pozvánka na koncert

• Každoročne oslavujeme v marci Deň učiteľov ako oslavu našej práce, ktorú považujeme za svoje poslanie. Tento deň je svedectvom dôležitosti prínosu pedagógov pre rozvoj umenia a kultúry v spoločnosti.

Pri tejto príležitosti chceme my, učitelia ZUŠ v Novej Bani, osláviť Deň učiteľov spôsobom, ktorý je nášmu srdcu najbližší – hudbou.

Pozývame vás, milí kolegovia – učitelia, osláviť tento náš Deň,

pozývame vás, milí naši žiaci, kde budete mať jedinečnú príležitosť vidieť svojich učiteľov pri svojom ‘remesle‘,

v neposlednom rade pozývame všetkých, ktorí chcú vzdať úctu učiteľom a učiteľskému povolaniu

na Koncert učiteľov ZUŠ v Novej Bani, ktorý sa uskutoční dňa 29.03.2023 o 17:00 v koncertnej sále ZUŠ.

• Sústredenie speváckeho zboru

• Po pandemickej prestávke, zapálení túžbou opäť sa postaviť na koncertné a súťažné pódiá, sme s detským zborom VOCE EUFONICO absolvovali spevácke sústredenie na juhu Slovenska. Cieľom bolo urobiť nielen kus odbornej práce, ale rovnako medzi dievčatami budovať "mušketierskeho ducha".

Toto všetko by sa nepodarilo bez výraznej finančnej pomoci Rodičovského združenia pri ZUŠ, a rovnako veľkej podpory našej p.riaditeľky Marte Urdovej.

Ďakujeme pani dirigentke Margarétke Žňanovej a p. uč. Žanetke Oklapekovej a veľké ďakujeme tiež patrí lekárni Medea za medicínske potreby.

Tešíme sa na príležitosť zužitkovať našu námahu...