• Úspech na Čarovnej flaute 2017

• V dňoch 22. - 24.11.2017 sa naši žiaci z oddelenia dychových nástrojov zúčastnili  celoslovenskej súťaže v hre na drevené dychové nástroje "Čarovná flauta 2017" v Nižnej. Súťažili v troch kategóriách, kde dosiahli vynikajúce ocenenia.

1. kategória: Karin Vozárová (flauta) - 1. miesto

Paulína Valachovičová (flauta) - čestné uznanie

3. kategória: Katarína Majsniarová (flauta) - 1.miesto

4. kategória: Mário Brieška (alt.sax) - 3. miesto

Urban Šmikniar (alt.sax)- čestné uznanie

Timotej Škvarka (alt.sax) - čestné uznanie

Mimoriadnu cenu pre najlešieho pedagóga si odniesla Mgr. Martina Beťková DiS.art. (flauta)

žiakov pripravili Mgr. Martina Beťková DiS.art. (flauta) a Jozef Kráľ (alt.sax), klavírny doprovod Jana Zimanová DiS.art. a Mgr. Dagmar Valková.

K vynikajúcim úspechom srdečne gratulujeme.

Fotky zo súťaži si môžete pozrieť v tomto odkaze Čarovná flauta 2017.

• Celoslovenská prehliadka sólovej hry na cimbale žiakov ZUŠ 2017

• V dňoch 20.-.22.9. 2017 sa v Banskej Bystrici uskutočnila Prehliadka cimbalistov Základných umeleckých škôl na Slovensku, ktorá sa konala zároveň s Celoslovenským cimbalovým kongresom, na ktorom sa zúčastnili cimbalisti z celého sveta - Ameriky, Číny, Maljzie, Európy a taktiež naši žiaci cimbalovej triedy. Nikoleta Barboríková, žiačka 4. ročníka hry na cimbale sa na prehliadke umiestnila v striebornom pásme. Žiaci si z kongresu odniesli veľa zážitkov a nových poznatkov v hre na cimbale a jemu príbuzných nástrojoch. Fotky zo súťaže nájte v tomto odkaze Celoslovenská prehliadka sólovej hry žiakov ZUŠ 2017.

• Kollárova 5, 968 01 Nová Baňa Slovakia