• Úspech našej žiačky na akordeónovej súťaži

• 2. 6. 2021
        • Združenie akordeonistov Slovenska organizovalo akordeónovú súťažnú prehliadku umeleckých škôl (ASPUŠ) . Súťažná prehliadka bola v tomto roku realizovaná v online priestore prostredníctvom videonahrávok. Cieľom súťažnej prehliadky bola predovšetkým podpora a rozvoj umeleckého školstva v predmete hra na akordeóne.

V súťaži v IV. kategórií získala naša žiačka Sofia z triedy našej p.riaditeľky strieborné pásmo.

Gratulujeme!

• Fungovanie v škole od pondelka 17.5.2021

• 13. 5. 2021
        • Vážení rodičia, milí žiaci , od pondelka 17.5.2021 náš okres prechádza do ružovej farby a z tohto dôvodu bude povolené individuálne aj skupinové vyučovanie v ZUŠ - vrátane dychových nástrojov a spevu, výtvarného , literárno - dramatického odboru aj výučba hudobnej náuky. Povinnosťou zostáva prekrytie horných dýchacích ciest (stačí rúško) , dezinfekcia rúk a odovzdanie čestného vyhlásenia. Ďakujeme.

Veľmi sa na vás všetkých tešíme a do skorého videnia

• Úspech našej žiačky na medzinárodnej online súťaži

• 11. 5. 2021
        • Festival Hudební současnost v spolupráci s Tvůrčí centrum Ostrava z.s. organizovali medzinárodnú online súťaž pre sólových hráčov na akordeón s názvom Czech Accordion Online competition 2021. Naša žiačka Sofia Trubanová z triedy našej p. riaditeľky sa súťaže zúčastnila a získala vo svojej kategórií - 3: CHILDREN II úžasné strieborné pásmo.

Gratulujeme!

Súťažné video si môžete pozrieť TU

• Online koncert ku Dňu matiek

• 3. 5. 2021
        • Srdečne Vás pozývame na online koncert žiakov našej školy, ktorý sa uskutoční v nedeľu 9.5.2021 k príležitosti Dňa matiek.  Zapnite si náš kanál na YouTube o 18.00 hod. Link na online koncert nájdete tu:

➡️ONLINE KONCERT KU DŇU MATIEK⬅️

Tešíme sa na Vašu účasť .

• Úspech našich žiačok Výtvarného odboru na súťaži AMFO 2021

• 30. 4. 2021
        • Pohronské osvetové stredisko Žiar nad Hronom s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja organizovalo 33. ročník regionálnej postupovej súťaže a výstavy amatérskej fotografickej tvorby AMFO 2021.

V kategórií 1. skupina- autori do 15 rokov na tému farebná fotografia získali ocenenie žiačka Sofia Vozárová z triedy p.uč. Mgr. Michaly Lenčovej s fotografiou " Zamyslená mačka" a Ivana Kyseľová z triedy p.uč. Mgr. Žanety Oklapekovej s fotografiou Krčah I.

Obidve žiačky so svojou tvorbou postupujú do krajského kola.

Z úspechu našich žiačok sa tešíme a gratulujeme im.

• Vyučovanie v ZUŠ od 26.4.2021

• 23. 4. 2021
        • Vážení rodičia, milí žiaci, oznamujeme vám, že od pondelka 26.4.2021 je povolená individuálna výučba okrem spevu a dychových nástrojov pre všetky ročníky. Skupinové predmety - Hudobná náuka a Výtvarný a Literárno - dramatický odbor naďalej pokračujú v dištančnom vyučovaní.

Pri príchode do školy je potrebné mať so sebou k nahliadnutiu negatívny test rodiča (žiaci vo veku 1. stupňa ZŠ), negatívny test žiaka (žiaci vo veku 2. stupňa ZŠ a starší), prípadne doklad o výnimke z testovania. Nevyhnutnosťou je taktiež odovzdanie čestného vyhlásenia o bezinfekčnosti.

Tešíme sa na vás.