• Vyhodnotenie najlepších žiakov a študentov novobanských škôl

• V pondelok 29.júna 2021 prebehlo slávnostné vyhodnotenie najlepších žiakov a študentov novobanských škôl za šk. rok 2020/2021. Ocenenie získali aj naše dve žiačky Karin Vozárová a Sofia Trubanová.  Karin je flautistkou z triedy p.uč. Mgr. Martiny Beťkovej, ktorá ju doviedla ku všetkým úspechom počas celého štúdia . Sofia je akordeonistkou z triedy našej p.riaditeľky Mgr. Marty Urdovej. Je niekoľkonásobnou úspešnou účastníčkou celoslovenských a medzinárodných interpretačných súťaží.

Gratulujeme.

• Úspech našej žiačky Literárno - dramatického odboru

• Pohronské osvetové stredisko v Žiari nad Hronom v zriaďovateľskej pôsobnosti Banskobystrického samosprávneho kraja organizovalo regionálnu súťažnú prehliadku amatérskych recitátorov v umeleckom prednese poézie "Sládkovičova Štiavnica" v rámci 67. ročníka súťaže Hviezdoslav Kubín 2021.

Naša žiačka Ľudmila Pálenkášová z triedy p.uč. Mgr. art. Pavla Olešňana - Literárno dramatický odbor , vo svojej kategórií získala 1. miesto.

Gratulujeme !

• Úspech našej žiačky na akordeónovej súťaži

• Združenie akordeonistov Slovenska organizovalo akordeónovú súťažnú prehliadku umeleckých škôl (ASPUŠ) . Súťažná prehliadka bola v tomto roku realizovaná v online priestore prostredníctvom videonahrávok. Cieľom súťažnej prehliadky bola predovšetkým podpora a rozvoj umeleckého školstva v predmete hra na akordeóne.

V súťaži v IV. kategórií získala naša žiačka Sofia z triedy našej p.riaditeľky strieborné pásmo.

Gratulujeme!

• Kollárova 5, 968 01 Nová Baňa Slovakia