• Ocenenie pre našu žiačku Výtvarného odboru

• 8. 4. 2022
          • Pohronské osvetové stredisko v Žiari nad Hronom realizovalo 34. ročník regionálnej postupovej súťaže a výstavu amatérskej fotografickej tvorby - AMFO 2022. Do súťaže sa zapojila naša žiačka Výtvarného odboru Lea Mária Lacová z triedy p.uč. Mgr. Žanetky Oklapekovej so svojou tvorbou " Portrét". V kategórií I. veková skupina - autori do 15 rokov získala za svoju tvorbu ocenenie. Gratulujeme.

• Chodníček Novobanských povestí

• 16. 3. 2022
          • Milí rodičia, priatelia a priaznivci našej školy, s radosťou by sme vás chceli pozvať na otvorenie Chodníčka novobanských povestí. Organizátor tohto projektu OZ Novobanskí patrioti s finančnou podporou Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky v spolupráci s organizáciami v meste Nová Baňa, podnikateľmi, aktívnymi občanmi a našou ZUŠ sa spoločne podieľali na tomto projekte.

Chodníček Novobanských povestí osloví svojím ľahko pochopiteľným prevedením v podobe nahrávky príslušnej ľudovej povesti – žiaci Literárno-  dramatického odboru pod vedením p. učiteľa Mgr. art Pavla Olešňana, ktorí  realizovali 11 nahrávok a žiaci Výtvarného odboru pod vedením p. učiteľky Mgr. Žanety Oklapekovej a Mgr. Michaly Lenčovej realizovali ilustrácie ku 11 novobanským povestiam rôznou technikou. Projektu sa zúčastnili všetky ročníky odboru.

Touto cestou sa chceme poďakovať Novobanským patriotom za príležitosť pracovať na spoločnom projekte. Naše poďakovanie patrí aj žiakom, ktorí prispeli svojimi prácami a ich učiteľom za odborné vedenie a spoločné podieľanie sa na projekte.

• ONLINE KONCERT

• 10. 3. 2022
          •

Srdečne vás pozývame na online koncert žiakov našej školy, ktorý sa uskutoční dňa 11.3.2022 o 17.00 hod. na našom YouTube kanáli. Tento koncert bude odlišný od tých doterajších v tom, že všetci žiaci ktorí účinkovali na koncerte, boli nahrávaní v našej koncertnej sále. Tešíme sa na vás.

Link na online koncert : https://youtu.be/MR4lQUlVpn0

• Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces darovaním 2% z Vašej dane

• 8. 2. 2022
          • Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí.  Finančné prostriedky budú použité na skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole a na skvalitnenie vybavenia školy.

V tomto odkaze nájdete stručný návod ako na to:

chcem darovať 2% ZUŠ Nová Baňa

Tlačivo potrebné na darovanie 2% si môžete stiahnuť a vyplniť TU:

V2Pv21_V_2021.pdf​​​​​​​

• NOVÁ STRECHA, FASÁDA, KANALIZÁCIA

• 26. 1. 2022
          • Školský rok 2021/2022 je pre Základnú umeleckú školu v Novej Bani výnimočný – jubilejných 70 rokov od jej vzniku a uskutočnená dlho očakávaná, nevyhnutná premena jej vzhľadu. V auguste začala rekonštrukcia strechy, následne v septembri sa začalo s prerábkou fasády budovy, obe boli ukončené v novembri. V decembri nás prekvapil havarijný stav vnútornej a vonkajšej kanalizácie v našej škole. Oprava kanalizácie bola zrealizovaná do 10.01.2022. Školu ešte čaká odizolovanie budovy od spodnej vody, úprava nádvoria a okolia školy. Touto cestou sa chceme poďakovať zriaďovateľovi ZUŠ – mestu Nová Baňa, poslancom a firmám, ktoré rekonštrukciu realizovali. Ďakujeme firme HIMBUILDING s.r.o. Tekovské Lužany za novú strechu, firme REKOSTAV ss-vp, s.r.o. Žarnovica za vynovenú fasádu a firme Stavfir-Kováč s.r.o. Žarnovica za opravu havarijného stavu – kanalizácie.Veríme, že sa vám vynovená budova našej školy páči.

• Prezenčná výučba od 10.1.2022

• 8. 1. 2022
          • Vážení rodičia, milí žiaci,

od pondelka 10.1.2022 v našej ZUŠ bude prebiehať prezenčné vyučovanie vo všetkých odboroch .

Tešíme sa na vás !

• ONLINE Vianočný koncert

• 24. 12. 2021
          • Srdečne vás pozývame na Vianočný online koncert našich žiakov, ktorí vás potešia svojim vystúpením dňa 26.12.2021 o 17.00 hod. na našom kanáli YouTube Zuš Nová Baňa.

Tešíme sa na vašu účasť !