• Pozvánka na celoškolské združenie rodičov

• 3. 10. 2023
          • Vážení rodičia.

Pozývame Vás na celoškolské združenie rodičov, ktoré sa uskutoční dňa 12.10.2023 o 16:30 hod. v Koncertnej sále Základnej umeleckej školy, Kollárova 5,  Nová Baňa.

Program stretnutia:

1. všeobecné informácie o škole

2. voľba predsedníctva ZR

3. príspevok ZR

• Hudobná náuka

• 6. 9. 2023
          • Rozvrh hodín pre Hudobnú náuku

Dovoľujeme si Vás upozorniť,

že zapisavanie do jednotlivých skupín v predmete Hudobná náuka prebieha v triede Hudobnej náuky č.5, kde nájdete tlačivá. Do nich sa zapíšu žiaci podľa ročníka do ktorého do ktorého sú zaradení.

• ,,Keď slová utíchnu, začne hrať hudba'' (Heinrich Heine)

• 14. 6. 2023
          • ....a tak bol Koncert absolventov poslednou bodkou, poslednou možnosťou pre našich žiakov - absolventov zahrať si na pôde ZUŠ Nová Baňa. Veríme však, že to nebola úplne posledná bodka v ich hráčskej činnosti.

Cesta Jeremiáša Kováča, Jakoba Jána Juhása, Samuela Struhára a Karolíny Wagnerovej bola dlhá, náročná, namáhavá, a možno ju častokrát chceli opustiť. Po ich boku však pevne stáli ich rodičia a ich učitelia, ktorí ich na tejto púti obetavo a láskavo sprevádzali, pomáhali a povzbudzovali.

Jeremiáš, Jakob Ján, Samuel a Karolína, ostávate navždy v srdciach svojich učiteľov!